Сьогодні під час відкриття ралі «Галіція» буде перекрито проспект Свободи

пʼятниця, 12 липня 2013 р. о 10:39
Сьогодні під час відкриття ралі «Галіція» буде перекрито проспект Свободи
dyvys.info

Сьогодні, 12 липня, у Львові розпочинається 10-те ювілейне міжнародне ралі «Галіція». У зв’язку із проведенням церемонії відкриття на декілька годин перекриватимуть одну сторону проспекту Свободи.

Про це Варіанти проінформувала прес-служба Львівської міськради.

Урочиста церемонія відкриття міжнародного ралі «Галіція» відбудеться сьогодні, 12 липня, о 19:30 год на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи.

У суботу, 13 липня, о 17:30 год біля Оперного відбудеться нагородження переможців ралі. На цей час також перекриватимуть одну сторону просп. Свободи.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, перекриють пр. Свободи від пам’ятника Шевченку до Оперного театру зі сторони Національного музею.
Так, сьогодні, 12 липня, дорога буде перекрита з 18:00 год. до 23:00 год., а завтра, 13 липня, – з 17:00 год. до 23:00 год.

Нагадаємо, сьогодні-завтра, 12-13 липня, Львів і Львівська область приймають одну з найшвидших і найскладніших гонок Чемпіонату України з ралі, 10-е Міжнародне ралі «Галіція». Ювілейна гонка, яка святкуватиме цього року своє десятиліття, стане унікальним автоспортивним святом як для її учасників, так і для численних уболівальників. Цього року ралі «Галіція» відбудеться не лише в статусі третього етапу Чемпіонату України, а також вперше в своїй історії увійде в календар Кубка Європи. Окрім того, змагання стало сумісним етапом українського та білоруського Чемпіонатів. Ніколи раніше гравійні гонки нашого Чемпіонату з ралі не набували статусу офіційних етапів першостей інших держав.

Схеми спецділянок на ралі "Галіція" можна побачити тут.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024