article

Спорт химерний

четвер, 26 січня 2023 р. о 23:51

Химерні, дивні та чудернацькі види спорту зі всього світу.

Людство завжди вигадливе на всілякі ідеї. Змінюється абсолютно все. Спорт тут не став винятком і попри різні, часом непередбачувані ситуації, періодично з'являються нові види спорту.

Спортивне перенесення дружин

Хто б міг подумати, але це справді вид спорту. Народився він у Фінляндії, хоча згодом став популярним в низці інших країн. У такому спорті без сили та витривалості ніяк, адже вага партнерки має бути не менше 49 кг. Але й приз переможцю тут надто серйозний – пивний еквівалент ваги жінки. Для кумедного змагання чи урізноманітнення вечірок цей вид спорту буде доречний.

Перегони на лопатах

Мешканці США певне мріяли про участь у світових змаганнях з бобслею чи іншого зимового виду спорту, проте грошей вистарчило лише на лопату. Так й зародився цей чудернацький вид спорту. Правила аналогічні до лижних перегонів чи того ж бобслею. Дешево, сердито та швидко, адже швидкість таких перегонів сягає майже 70 км за годину.

Торестлінг

Це боротьба великими пальцями ніг. Похизуватися таким дивакуватим видом спорту можуть в Англії. Спортсмени виходять на ринг, зчіплюються пальцями в досить незручній позі та грають за правилами армрестлінгу. Першість в цьому дивакуватому спорті займають, як не дивно, засновники. На їхньому рахунку вже 16 титулів.

Айронінг (чи екстремальне прасування)

Ще один дивний вид спорту. І чому б тане перетворити звичайне нудне прасування на щось екстремальне й запальне? Розв'язанням цього питання зайнявся англієць Філ Шоу, який ще у 1997 пішов прасувати в гори. Фішка в тому, щоб знайти найдивніше місце для того, щоб попрасувати сорочку. Вже у 2002 році відбувся чемпіонат світу з айронінгу в Німеччині. Оскільки електрики поряд немає, учасники змагань нагрівають праску на вогні. Головна умова – не зашкодити природі.

Підводний хокей

Дещо незвично чути поєднання цих слів, проте такий вид спорту справді існує. Правила такі ж, як у звичайному хокеї, проте замість ковзанів – ласти, а замість звичайних ключок – невеликі штовхачі. Звісно, що для такого роду діяльності потрібно мати чималий запас повітря в легенях.

Можна сподіватися, що вже незабаром ми зможемо побачити ще більший розвиток у галузі спорту з безліччю шалених та цікавих ідей. Та поки можна спробувати себе в нинішніх чудернацьких спортивних змаганнях.

автор: Руслан Бодруг

фото: wife-carrying.org

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024