Міськрада Львова виграла суд щодо демонтажу незаконно встановленої огорожі на Сокільницькій

четвер, 6 червня 2024 р. о 11:25

Суд задовольнив позов Львівської міськради щодо демонтажу огорожі, встановленій мешканцем на самовільно захопленій земельній ділянці.

Про це йдеться у рішенні Франківського районного суду м. Львова 31 травня 2024 року, опублікованому на сайті аналітичної системи YouControl.

Франківський районний суд м. Львова задовольнив позов Львівської міської ради до цивільної особи щодо звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки на вул. Сокільницька у Львові та демонтажу огорожі.

Згідно з матеріалами справи, львів'янин самовільно захопив земельну ділянку на вул. Сокільницькій, яка перебуває у комунальній власності Львова, площею 0,0479 га і яка межує з його ділянкою площею 0,0337 га, де знаходиться житловий будинок.

На комунальній ділянці львів'янин поставив бетонну огорожу та частково розширив свій будинок на цю ділянку.

"Зобов'язати ... звільнити самовільно зайняту земельну ділянку комунальної власності орієнтовною площею 0,0479 га (в тому числі орієнтовною площею 0,0266 га та частину земельної ділянки комунальної власності, орієнтовною площею 0,0213 га), шляхом демонтажу огорожі на фундаментній основі та демонтажу частини збудованого житлового будинку, що виходить за межі земельної ділянки площею 0,0337 га" – йдеться у рішенні суду.

Також суд постановив стягнути з львів'янина на користь Львівської міської ради судові витрати з сплати судового збору у 5 370 гривень

Рішення суду може бути оскаржене протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до Львівського апеляційного суду.

Нагадаємо, компанія Coca-Cola програла суд за ділянку на вулиці Городоцькій у Львові.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024