Синютка зрікся галицьких сепаратистів

середа, 11 лютого 2015 р. о 19:05
Синютка зрікся галицьких сепаратистів
Олег Синютка

На розширеному засіданні Кабінету міністрів голова Львівської ОДА Олег Синютка розповів про поодинокі випадки проявів галицького сепаратизму.

У своєму виступі Олег Синютка розкритикував будь-які спроби реалізації ідей сепаратизму чи федералізму на території Львівщини.

"Я думаю, що небагато вже таких залишилось завдяки роботі Служби безпеки та правоохоронних органів, але є такі "засланні козачки" на території України, які хочуть репрезентувати галичан як певних федералістів. Я хочу сказати, що це далеко не так. Так ніколи не було. Я хочуть більше сказати, що там, де є галичани, там не буде ні сепаратизму, ні сепаратистів" – сказав голова Львівської ОДА.

У відповідь президент України Петро Порошенко зазначив, що не має жодних сумнівів що відданості мешканців Галичини: " Я, навпаки, вважаю, що галичани є основою державності України".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024