Флісовий трикотаж дуже популярний, адже це комбінація бавовняного або синтетичного трикотажу та флісового ворсу.
Тому це м’яка, приємна на дотик, тепла та практична тканина, з якої шиють демісезонний чи теплий зимовий одяг. Якісний трикотаж на флісі можна вигідно придбати в інтернет-магазині тканин Атлас, але спочатку необхідно врахувати всі переваги та можливі недоліки матеріалу.
Унікальні особливості теплого флісового трикотажу
Матеріал може бути цілком натуральним, синтетичним або комбінованим. Однак у будь-якому разі він дуже приємний на дотик та комфортний у носінні. Флісовий ворс не лише доповнює переваги трикотажу, а й вдосконалює їх, додаючи тканині теплоізоляційних властивостей.
Окремо необхідно сказати про такі переваги матеріалу, як:
- легкість, завдяки чому комфорт носіння одягу з флісового трикотажу лише підвищується;
- повітропроникність, що дуже важлива для оптимального регулювання температури тіла;
- висока зносостійкість;
- простота під час догляду.
Трикотаж на флісі універсальний, адже з нього можна пошити сукні та штани, худі та шапки, а також багато інших модних речей. Тож видається, ніби у такого трикотажу просто немає недоліків.
Чи є у теплого флісового трикотажу вагомі мінуси?
Аби правильно вибрати матеріал для пошиття одягу чи інших речей, важливо враховувати не лише переваги тканини, але й знати про деякі її тонкощі. Флісовий трикотаж відомий тим, що добре накопичує статичну електрику, через що одяг з нього іноді додає дискомфорту під час сухої погоди або в зимовий період, коли увімкнено опалення. У такому випадку є потреба в користуванні спеціальними засобами.
Також ворсинки флісового трикотажу з часом можуть скочуватися у грудки. Через це одяг втрачає свою привабливість, а тому потребує деяких дій для того, щоби позбутися таких недоліків.
Іще один мінус — погана здатність флісу вбирати вологу, тому одяг із такого трикотажу не підходить для місцевості, де є підвищена вологість повітря. В інших умовах — це дуже тепла, комфортна тканина, що також має привабливу фактуру та гарний вигляд.