Три видавництва зголосилися проінвестувати створення книгарні на Гнатюка

вівторок, 8 лютого 2022 р. о 12:53

Стартував інвестиційний конкурс із створення культурно-мистецької книгарні на вул. Гнатюка, 20-22, де раніше знаходилися залізничні каси.

Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко на своїй стоірнці у Фейсбуці.

Станом на сьогодні, 8 лютого, участь у інвестиційному конкурсі із створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22 зголосилися взяти три видавництва.

Свої заявки подали київське видавництво "Дух і Літера", львівські "Видавництво Старого Лева" та "Човен".

"Три учасники є. Офіційно відкрили пропозиції щодо учасників інвестиційного конкурсу створення книгарні на вул. Гнатюка, 20-22. Вже наступного тижня заслухаємо публічні презентації учасників. А переможця конкурсна комісія має визначити до кінця лютого" – написав Андрій Москаленко.

Нагадаємо, наприкінці листопда 2021 року депутати затвердили інвестиційний проєкт, згідно із яким на місці колишніх залізничних кас Львівської залізниці на вул. Гнатюка, 20-22 пропонуюється створити культурно-мистецький простір – книгарню, яка поєднуватиме простір для читання, презентацій, обговорень, дискусій та коворкінговий майданчик.

Приміщення знаходяться на першому поверсі будівлі, їхня площа становить 382,2 м².

Мітки: Видавництво старого Лева, Андрій Москаленко, новини львова, книгарня, інвестиції у Львові, мистецький проект, видавництва Львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024