У Донецьку під час бойових дій загинуло 40 людей

вівторок, 27 травня 2014 р. о 13:20
У Донецьку під час бойових дій загинуло 40 людей
unian.net
донецьк

Під час бойових дій у Донецьку загинули 40 осіб і 31 особа поранена, щоправда приналежність жертв уточнюється.

Про це повідомив мер Донецька Олександр Лук'янченко, пише "Голос України".

"Практично до третьої ночі велися бойові дії в районі аеропорту. На ранок у лікарнях міста перебуває 31 поранений, із них четверо - це мирне населення. Двоє мирних мешканців убиті. Загинули 38 учасників бойових дій", - сказав мер у вівторок.

Міський голова зазначив, що приналежність жертв уточнюється, оскільки більша частина трупів надійшла до моргів уранці у вівторок.

Призупинили заняття у дев'яти школах, розташованих поблизу аеропорту і залізничного вокзалу. В інших навчальних закладах уроки розпочалися, але учнів прийшло дуже мало. Близько одинадцятої вчителі стали обдзвонювати батьків і просили забрати дітей.

Говорячи про перемовини із лідерами самопроголошеної "Донецької народної республіки", Олександр Лук'янченко зазначив: "Ми вели переговори щодо захоплених людей і захоплених приміщень у місті. Вчора були визволені чотири члени виборчих комісій. Але залишаються в заручниках голова окружної виборчої комісії #43 та директор гірничого училища #93 в Петровському районі".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024