У Кам'янка-Бузькому районі виборець сфотографував свій бюлетень

неділю, 21 квітня 2019 р. о 11:37

У смт. Добротвір виборець, вийшовши з кабінки для голосування, сфотографував свій бюлетень, що є порушенням закону.

Про це повідомляє ГО "Опора" у своїй сторінці у Фейсбуці.

У смт. Добротвір Кам'янка-Бузького району на виборчій дільниці №460620 виборець, вийшовши з кабінки для голосування, сфотографував свій бюлетень, а потім кинув його до скриньки для голосування.

Дільнична виборча комісія зробила виборцю зауваження, він сказав, що сфотографував бюлетень для себе та пішов із дільниці.

Зазначимо, згідно з законом "Про вибори Президента України" голосування на виборах є таємним, а фотографування чи відеофіксація цих результатів в кабіні та демонстрація виборцем результатів свого голосування у приміщенні забороняються і є порушенням таємниці голосування.

Нагадаємо, усі виборчі дільниці у Львові та області відкрились і працюватимуть до 20:00 год.

На Львівщині у день виборів працює телефонна гаряча лінія. Загалом у виборах Президента України можуть взяти участь 1,9 млн виборців у Львівській області.

Додамо, переможцем першого туру президентських виборів став Володимир Зеленський, який набрав 30,24% голосів. Другим став чинний президент Петро Порошенко з результатом в 15,95% голосів. ЦВК офіційно оголосила, що другий тур відбудеться 21 квітня.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024