У Краківці виявили контрабанду ноутбуків на 800 тисяч гривень

вівторок, 21 липня 2026 р. о 15:38
У Краківці виявили контрабанду ноутбуків на 800 тисяч гривень
Львівська митниця
контрабанда

Волинянин намагався перевезти через кордон 64 нових ноутбуків Acer, Asus, Lenovo.

Про це повідомляє Львівська митниця на своїй сторінці у Фейсбуці.

У пункті пропуску "Краківець – Корчова" митники зупинили водія мікроавтобуса Fiat Ducato, 38-річного мешканця Волині, який повертався в Україну з Польщі й незаконно перевозив партію комп’ютерів.

"Для проходження митного контролю 38-річний житель Волині обрав "червоний коридор" і вказав у декларації про переміщення дитячого самоката, вживаного холодильника, кавоварки, посудомийної і машини тощо. Але під час огляду в багажнику авто виявили 64 новеньких ноутбуки Acer, Asus, Lenovo та інші – йдеться у повідомленні.

Орієнтовна вартість вилучених товарів становить 800 тис. грн.

За цим фактом працівники митниці склали адмінпротокол за ч. 2 ст. 471 (Недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами) Митного кодексу України.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2026