У Львові через жалобу відмінили концерт біля головної ялинки

середа, 8 січня 2020 р. о 15:05

Сьогодні у центрі Львові відмінили концерт з супроводом електронного органу через авіакатастрофу в Ірані.    

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, з нагоди 10-ліття Різдвяного ярмарку у центрі Львова сьогодні, 8 січня, мав відбутися святковий концерт, під час якого мали лунати відомі новорічні мелодії під звуки унікального електронного органу.

Планувалось, що присутні зможуть почути відомі колядки та святкові мелодії у виконанні органістки Львівського органного залу Надії Величко та оркестру Ukrainian Festival Orchestra. Мали лунати драйвова і романтична музика з усім відомих світових опер, балетів, а також "Щедрик", "Тиха ніч" та багато іншого.

Однак, міський голова Львова Андрій Садовий оголосив у місті жалобу через авіакатастрофу в Ірані, в якій загинули 176 людей серед яких 11 українців.

У знак жалоби на Ратуші приспущено національний стяг. Також, попри святкові дні, Львівська міська рада просить усіх з розумінням поставитись до ситуації та утриматись від гучних заходів.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024