У Львові демонтували МАФи на Миколайчука та Стрийській

вівторок, 11 червня 2024 р. о 15:26

У місті демонтували кіоски на вул. Миколайчука та вул. Стрийській, які були встановлені без належних дозволів.

Про це повідомляє департамент містобудування Львівської міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 10 червня, у місті демонтували кіоски на вул. Миколайчука (біля Голосківського кладовища) та на вул. Стрийській, 107, які, за інформацією Львівської міськради, були встановлені самовільно, без належних документів й не потрапили до Комплексної схеми.

"Кіоски, а той, що на Миколайчука, розміром з добрий ангар, були встановлені без жодних правових підстав і не були внесені до Комплексної схеми розміщення ТС, що діє у Львові. В обох велася підприємницька діяльність. Рішення про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд ухвалили на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради 3 травня 2024" – йдеться у повідомленні.

У департаменті містобудування наголосили, що власникам МАФів дали час і можливість здійснити демонтаж павільйонів у добровільному порядку, що вони й зробили.

Додамо, у березні у місті демонтували 6 кіосків ринку, що знаходиться біля центрального універмагу на перехресті вул. Володимира Великого, 59 – вул. Княгині Ольги, а на початку травня виконком міськради дозволив демонтувати п'ять МАФів на вул. Миколайчука та вул. Стрийській.

Мітки: МАФ, новини львова, демонтаж

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024