У Львові на перехресті Любінська – Окружна облаштують смугу для громадського транспорту

четвер, 23 травня 2024 р. о 14:56

Облаштувати смугу для руху громадського транспорту планують до кінця липня.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

За рішенням міської комісії з безпеки дорожнього руху на вул. Любінській на з’їзді зі шляхопроводу і до перехрестя з вул. Окружною облаштують смугу для руху громадського транспорту, протяжністю близько 100 м.

Йдеться про третю додаткову смугу у напрямі центру міста, що є тільки на цій ділянці вул. Любінської. Вона розділятиме транспортні потоки ще до виїзду на перехрестя з вул. Окружною, де вже є виокремлена смуга для громадського транспорту.

Як наголосили у міськраді, таке рішення дозволить зменшити кількість дорожніх конфліктів та покращить рух і громадського, і приватного транспорту на перехресті вулиць Любінська – Окружна.

"На вул. Окружній – односторонній рух, одна смуга призначена для громадського транспорту, друга – для приватного. Зараз водії, які їдуть по лівій смузі вул. Любінської в напрямі центру, на перехресті впираються в автобусну смугу. І відповідно змушені перелаштовуватися у ліву смугу, спричиняючи незручності для інших учасників руху.

Аби цього уникнути, тепер початок смуги для громадського транспорту буде ще на вул. Любінській. Вже там транспортні потоки розділяться і рух на перехресті буде впорядкованіший і комфортніший" – зазначив заступник керівника управління безпеки та вуличної інфраструктури Львівської міськради Павло Сирватка.

Облаштувати смугу для руху громадського транспорту на вул. Любінській планують до кінця липня.

Додамо, з квітня у місті змінили організацію руху на вул. Кубійовича та вул. Кубанській.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024