У Львові на пл. св. Юра демонтували бетонні конструкції

пʼятниця, 15 травня 2015 р. о 14:12

Вчора у Львові розпочали реконструкцію пл. св. Юра та облаштування скверу – дорогу перекрито.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на пл. св. Юра перекрито дорогу, знято паркан між площею і сквером, демонтовано бетонні конструкції радянського періоду та знято тролейбусні лінії.

Як повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, на площі вже знімають асфальтне покриття з дороги та проводять перенесення мереж.

Реконструкція площі проводиться з метою встановлення пам`ятника Андрею Шептицькому, яку планують завершити до 29 липня.

Нагадаємо, у зв’язку із заміною аварійних інженерних мереж, змінено рух автобусів та тролейбусів.

Зокрема, йдеться про міські автобусні маршрути №2А, 15, 33, 38, та тролейбуси №2, 7, 9, 10, 12, 20. Маршрути №33, 38 курсують по вул. Б.І.Антоновича – С.Бандери – Коперника – Головна пошта – П.Дорошенка – С.Бандери – Героїв УПА. Маршрут №15 курсує від церкви св. Анни вздовж вул. Городоцької до приміського вокзалу. Маршрут №2А курсує вулицею Антоновича – С.Бандери – Городоцька – церква св. Анни – Городоцька – С.Бандери – Героїв УПА. Тролейбусні маршрути №2, 9, 10, 20 скорочено до вул. Митрополита Ангеловича, а маршрути №7, 12 – до площі Кропивницького.

Мітки: шептицький, ремонт, рух транспорту, Собор святого Юра, інфраструктура, сквер

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024