18 грудня депутати міськради тридцять дев'ятий раз з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.
Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового від 5 грудня 2025 року.
Андрій Садовий прийняв рішення про скликання сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 18 грудня.
"Скликати 47-ту сесію Львівської міської ради 8-го скликання 18 грудня 2025 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 47-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання" – йдеться у розпорядженні.
Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2025 рік, бюджет Львівської громади на 2026 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ, а також інформація про стан будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13.
Також у порядок денний сесії включене питання про надання в оренду нежитлових приміщень та нерухомого майна й про продаж земельних ділянок.
Додамо, це буде тридцять дев'яте сесійне засідання Львівської міської ради з початку введення в Україні воєнного стану. Попереднє відбулося 25 листопада 2025 року.