У Львові оприлюднили результати виборів ректора ветеринарного університету

середа, 28 травня 2025 р. о 10:56
У Львові оприлюднили результати виборів ректора ветеринарного університету
lvet.edu.ua
Іван Парубчак

Іван Парубчак переміг у другому турі виборів на посаду ректора Львівського ветеринарного університету.

Вчора, 27 травня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся другий тур з виборів ректора.

Згідно з результатами голосування, оприлюдненими на сайті вишу, переміг в.о. ректора цього університету Іван Парубчак, який набрав 546 голосів – за нього проголосували 61,8% всіх виборців.

Натомість професор кафедри мікробіології та вірусології, доктор ветеринарних наук Руслан Пеленьо надбав 291 голос (33%).

Голосування на виборчій дільниці тривало з 9.00 год до 15.00 год й участь у ньому взяли 883 виборці з 970. Не підтримали жодного кандидата 38 осіб (4,3%), а ще 8 бюлетенів визнали недійсними.

Як йдеться у повідомленні вишу, у виборах ректора право голосу мали науково-педагогічні, педагогічні та наукові працівники, які працюють в університеті за основним місцем роботи, студенти і працівники, які не є науково-педагогічними, педагогічними та науковими працівниками й обрані представниками за квотами, визначеними організаційним комітетом з виборів ректора.

Всього на цю посаду претендували лише двоє кандидатів.

Додамо, у вересні 2024 року уряд приєднав Львівський національний університет природокористування до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024