У Львові планують спорудити крематорій для тварин

понеділок, 5 лютого 2018 р. о 14:33

Цю ідею протягом року реалізовуватиме комунальне підприємство "Лев".

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Також цього року в планах ЛКП "Лев" такі проекти:

Цілодобовий графік У 2018 році підприємство планує перейти на цілодобовий формат роботи. Йдеться і про прийом безпритульних тварин, і про домашніх улюбленців, яким потрібна невідкладна медична допомога у Першій комунальній ветеринарнії клініці.

Розширення переліку послуг Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП "Лев" за спеціальними цінами для незахищених категорій населення.

Облаштування Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП "Лев" новим сучасним обладнанням для посилення безпеки хірургічних втручань. Усі тварини – домашні вони чи ще безпритульні – заслуговують на якісне та безпечне медичне обслуговування.

На базі підприємства запланована стерилізація 400 собак та 700 котів, також буде повторно перевакциновано від сказу 200 чотирилапих.

Цього року ЛКП "Лев" збільшить термін перебування безпритульних собак з 10 до 15 діб, аби збільшити їхні шанси на щасливе прилаштування. Якщо 2017 року команда підприємства знайшла домівки для 70% відловлених на вулицях Львова собак, у 2018 році цей показник заплановано підвищити до 80%. Загалом, у планах – знайти господарів для 550 собак.

Для господарських собак ЛКП "Лев" у співпраці з партнерами Animal-id.info за кошти британського фонду DogTrust продовжує безкоштовну ідентифікацію електронними мікрочіпами (загалом для Львова надано 5 тис. чіпів).

Старт проекту з облаштування крематорію, віварію та кладовища для безпечного захоронення домашніх та безпритульних тварин у Львові.

Облаштування вигульного майданчика навпроти ЛКП "Лев" на вулиці Промисловій у Львові, яким зможуть користуватися для прогулянок, навчання і тренувань собак не лише працівники, волонтери та підопічні "Лева", але й мешканці прилеглих районів.

Облаштування територій для культурного вигулу собак у Львові у різних районах міста.

Нагадаємо, торік на базі ЛКП "Лев" відкрили перший в Україні центр адопції безпритульних тварин.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024