У Львові почнуть боротьбу проти нелегальних заправок

середа, 27 червня 2018 р. о 13:45
У Львові почнуть боротьбу проти нелегальних заправок
slovoidilo.ua
нелегальна АЗС

Мерія звернеться у правоохоронні органи та перевірить цільове використання земельних ділянок, де розміщені такі заправні пункти.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 27 червня, у Львівській міській раді відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки під час якого заслухали інформацію про нелегальну торгівлю пальним у місті Львів.

Як виявилось на території міста знаходиться 20 пунктів АЗС і АГНС, які займаються незаконною торгівлею паливно-мастильними матеріалами та зрідженим природним газом. Більшість виявлених пунктів встановлені на приватних територіях.

У Залізничному районі виявлено 5 незаконних заправок, у Личаківському – 3, у Сихівському – 4, у Франківському – 3 та в Шевченківському – 5.

Відтак, мерія звернеться з відповідними листами до правоохоронних та контролюючих органів, ДСНС щодо фактів нелегальної торгівлі паливно-мастильними матеріалами та зрідженим природним газом.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024