У Львові пропонують нові рішення для розв'язання транспортної проблеми

вівторок, 15 листопада 2022 р. о 11:12

На засіданні комісії транспорту представили протоколи від львів'ян, в яких напрацьовані пропозиції розв'язання транспортної проблеми у Львові.

Про це повідомив депутат Львівської міськради від ЄС Євген Кузик на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 14 листопада, на засіданні комісії транспорту Львівської міської ради Євген Кузик представив протокол від мешканців, в якому львів'яни виступають проти розв'язання транспортної проблеми в місті таким чином, де замість створення та будівництва відокремлених паркувальних майданчиків чи стоянок вулиці міста перетворюють в суцільні платні паркування.

Найбільше обурило мешканців такі речі:

- ціна абонемента в 3 рази дорожча за аналогічний абонемент мешканця міста Кракова – 10 злотих / міс. проти 1400 грн / півроку;

- зональність абонемента: він дає право припаркуватись лише на тій вулиці, де ти зареєстрований.

За словами Кузика, у Кракові теж спочатку абонемент надавав право паркуватись на вулиці, де ти проживаєш, але через деякий час міська рада Кракова зрозуміла, що це неможливо і надали містянам право паркуватись по зонах.

Зазначимо, минулого року депутати проголосували ухвалу, згідно з якою на 102 вулицях Львова стануть платними 2212 паркувальних місць, в останній редакції ухвали близько 6,5 тисяч паркомісць. Станом на зараз введено в експлуатацію десь близько 200 паркомісць, а це десь 10% від первинної редакції ухвали.

Основними пропозиціями до обговорення є:

- знизити ціну абонемента до 0 грн до моменту введення в експлуатацію усіх паркомісць, які вказані в ухвалі;

- після введення експлуатацію усіх паркомісць – встановити відповідну оплату за абонемент;

- надати можливість власникам бізнесу, які сплачують податки також мати абонементи для пільгової оплати за паркування;

- встановити зональність паркування.

Мітки: паркування у Львові, новини львова, Євген Кузик

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024