У Львові прощатимуться з бійцем 28-ї бригади імені Лицарів Зимового Походу ЗСУ

четвер, 1 грудня 2022 р. о 09:50
У Львові прощатимуться з бійцем 28-ї бригади імені Лицарів Зимового Походу ЗСУ
Львів

Сьогодні у місті прощатимуться з Героєм Степаном Толопком.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Сьогодні, 1 грудня, Львів попрощається з бійцем 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України Степаном Толопком, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками.

Чин похорону Героя розпочнеться об 11:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 год – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024