У Львові прощатимуться з чотирма бійцями, які загинули у бою з окупантами

вівторок, 30 серпня 2022 р. о 09:50

Сьогодні у місті прощатимуться з Героями Тарасом Березюком, Петром Верхолою, Романом Головком та Юрієм Головіним.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Сьогодні, 30 серпня, Львів попрощається з бійцями 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Сухопутних військ ЗСУ Тарасом Березюком, Романом Головком та Юрієм Головіним, а також з бійцем 46-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ Петром Верхолою, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками.

Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

Так, об 11.00 год розпочнеться Чин похорону Тараса Березюка та Петра Верхоли, об 11.30 год – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 15.00 год розпочнеться Чин похорону Романа Головка та Юрія Головіна, о 15.30 год – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Маршрут похоронних процесій: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колон вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Мітки: Львів, новини львова, війна з Росією

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024