У Львові прощатимуться з трьома бійцями, які загинули у бою з окупантами

вівторок, 26 липня 2022 р. о 09:50
У Львові прощатимуться з трьома бійцями, які загинули у бою з окупантами
Львів

Сьогодні у місті прощатимуться з Володимиром Гірняком, Миколою Забавчуком та Cергієм Ковальовим.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Сьогодні, 26 липня, Львів попрощається з бійцями 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Володимиром Гірняком, Миколою Забавчуком та Cергієм Ковальовим, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками.

Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

Чин похорону розпочнеться об 11.00 год у Гарнізонному храмі, а об 11.30 год відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024