У Львові списали два недобуди, що раніше належали медуніверситету

пʼятниця, 29 травня 2026 р. о 12:41
У Львові списали два недобуди, що раніше належали медуніверситету
вул. Шімзерів

Депутати дозволили сисати з балансу "Львівтеплоенерго" дві нежитлові будівлі та напірний бак.

Вчора, 28 травня, на сесії Львівської міської ради депутати дозволили списати з балансу ЛМКП "Львівтеплоенерго" нежитлові будівлі та техніку.

"За" проголосував 51 депутат.

Як пояснила директоркка департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Оксана Пригода, йдеться про недобуди на вул. Шімзерів, 1-А та напірний бак:

– нежитлова будівля бойлерної на вул. Шімзерів, 1-А (первісною вартістю 416 593,00 грн);

– нежитлова будівля адміністративного будинку на вул. Шімзерів, 1-А (первісною вартістю 986 236,00 грн);

– напірний бак Е 1000 на вул. В. Стефаника, 7, введений в експлуатацію у 2007 році, первісною вартістю 1 366 333,71 грн.

Будівництво адмінкорпусу та бойнерної стартувало понад 30 років тому, однак потім усі роботи призупинили. Станом на сьогодні готовність об'єктів складає 40-50% й вони вже є непотрібними.

За словами чиновниці, місто отримало ці недобуди від ЛНМУ ім. Д. Галицького. Після списання будівель їх планують відновити та облаштувати приміщення для ветеранів.

Натомість напірний бак використовували в котельні ЛМКП "Львівтеплоенерго" на вул. В. Стефаника, 7 у Галицькому районі. він відпрацював 19 років й відновленню не підлягає.

Нагадаємо, у вересні 2025 року виконком списав з балансу "Львівтеплоенерго" два котли, які відпрацювали 10 років.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2026