У Львові створили інтерактивну карту толок

пʼятниця, 23 квітня 2021 р. о 15:26
У Львові створили інтерактивну карту толок
озеленення Львова

Влада Львова створила інтерактивну карту локацій, на яких відбуватиметься міське прибирання до Великодніх свят.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Завтра, 24 квітня, на різних локаціях у всіх районах міста відбудеться прибирання до Великодніх свят. Прибирання відбуватиметься із дотриманням карантинних обмежень.

Для організації загальноміської толоки управління екології та природних ресурсів спільно з районними адміністраціями напрацювало інтерактивну карту, на якій зібрано місця, зокрема важкодоступні території, які особливо потребують прибирання.

"Райони досить добре вивчили потреби, аналізуючи запити на Гарячу лінію. Так само ми зробили експрес-аналіз, дізнавшись у працівників парків, де вони бачать проблемні локації. Хочу нагадати, що у нас більше 30 парків, і такі локації є далеко не у кожному парку, але є і такі парки, де таких локацій 2-3, наприклад, Білогорща, Погулянка чи Горіховий гай" – зазначила керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.

До участі в толоці запрошують усіх мешканців Львівської МТГ.

Нагадаємо, у 2019 році за час загальноміської толоки мешканці Львова висадили 72 дерева, 40 кущів та прибрали 208 кубічних метрів сміття, а торік Львівська міськрада ввела нові посади садівників, які займатимуться більше менеджерською діяльністю.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024