У Львові створили мапу ветеранського бізнесу

вівторок, 11 червня 2024 р. о 12:04

Наразі на мапу нанесли 19 бізнесів, заснованих ветеранами чи їх рідними.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради

У Львові, з метою підтримки та промоції підприємств, заснованих ветеранами, розробили мапу ветеранського бізнесу. Тут вже є інформація про 19 бізнесів, заснованих ветеранами чи їх рідними.

За інформацією міськради, мапу постійно оновлюватимуть і додаватимуть нові підприємства. Завдяки їй можна легко знайти бізнеси, що належать ветеранам, отримати інформацію про їхні послуги та продукцію.

"Ми вже видали понад 80 сертифікатів ваучерної підтримки – до 300 тисяч гривень кожен – на розвиток ветеранського бізнесу. В такий спосіб ми допомагаємо ветеранам адаптуватися до мирного життя, а разом з тим зміцнюємо економіку нашої громади.

Онлайн-мапа показує, які види бізнесу розвивають наші ветерани. Тож при виборі кав’ярні, сервісу чи виробництва ви можете заглянути на нашу мапу і підтримати тих, хто виборює для нас нашу незалежність" – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради  Інна Свистун.

На мапі можна фільтрувати бізнеси за категоріями: агробізнес, виробництво, дозвілля, кав’ярні та ресторани, послуги і торгівля. Про кожен бізнес можна дізнатися детальніше, на мапі вказані контактні дані, місце розташування, а також є посилання на сайт чи соцмережі.

Ветеранів-підприємців та їх рідних запрошують заповнювати форму за посиланням, щоб ваш бізнес також розмістили на карті.

Мапу можна переглянути тут.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024