У Львові синоптики четверту добу поспіль фіксують температурні рекорди

понеділок, 29 червня 2026 р. о 10:30
У Львові синоптики четверту добу поспіль фіксують температурні рекорди
погода

28 червня у Львові виявилось найспекотнішим за усю історію спостережень у цей день.

Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 28 червня, у Львові синоптики зафіксували температурний рекорд. Зокрема, температура повітря вдень піднялась до 35,8°C тепла.

Такої високої температури в цей день у Львові не фіксували ще жодного разу. До цього найвищим показником вважалась температура у 32,8°C тепла, яку спостерігали у 1963 році.

"У Львові зафіксували черговий температурний рекорд. 28 червня максимальна температура повітря вдень у Львові становила 35,8° тепла. Попереднє максимальне значення для цього дня спостерігалось у 1963 році і становило 32,8° тепла" – йдеться у повідомленні.

Також 27 червня у місті температура повітря піднялась до рекордного значення у 32,4C° тепла, 26 червня – до +31,7°C°, а 25 червня – до + 30,2°C.

Нагадаємо, 5 травня у Львові виявилось найспекотнішим за усю історію спостережень у цей день. Натомість ніч 29 травня була найхолоднішою.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2026