Загалом з початку року у місті зафіксували 59 випадків отруєння чадним газом.
Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Від початку 2018 року у Львові зареєстрували 59 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждало 115 осіб, з них – 37 дітей.
Також від отруєння чадним газом у місті загинуло 7 осіб.
"Головною причиною отруєння чадним газом є необережність самих мешканців. Двічі на рік міська комісія ТЕБ і НС розглядає питання перевірки димових вентиляційних каналів, але завдяки мешканцям ця робота часто проводиться формально. Друга проблема – це ті будинки і квартири, які здаються в оренду. Бо, як правило, ці отруєння чадним газом бувають у квартирах, які винаймають", – наголосив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Віктор Іваніцький.
Він додав, що коли посилюються пориви вітру і трапляються перепади тиску у повітрі, порушується тяга у димових та вентиляційних каналах, що значно ускладнює роботу газового та пічного опалення. А основними ж причинами отруєння чадним газом є недбале ставлення до газових приладів, неуважність, герметичність вікон, вхідних дверей і відсутність при цьому провітрювачів, недотримання елементарних правил безпеки.