У Львові відбудеться Перший міський конкурс наливок

вівторок, 27 травня 2014 р. о 15:08
У Львові відбудеться Перший міський конкурс наливок
ivona.bigmir.net
наливки

8 червня у Львові відбудеться Перший міський конкурс наливок.

Про це йдеться в повідомленні Facebook-спільноти Клуб Галицької Кухні.

До участі в конкурсі запрошуються як аматори давнього галицького ремесла, так і професійні виробники наливок і заклади громадського харчування, які подають власний продукт.

Організатори конкурсу – ГО «Клуб галицької кухні» та ГО «Музей Ідей». Партнери – Галицька школа гостинності і Львівський туристичний альянс.

Мета конкурсу – відновлення традицій приготування наливок, які притаманні Галичині впродовж багатьох сотень років.

Конкурс відбуватиметься у дворику Музею ідей (вул. Валова, 18А) 8 червня, з 15:00. Наливки дегустуватимуть члени представницького журі та гості. Оцінювання відбуватиметься у двох категоріях: солодкі та несолодкі наливки.

Оцінка складатиметься з балів журі та голосів, які віддаватимуть глядачі-дегустатори. Окрім наливок, тут можна буде спробувати також традиційні галицькі закуски від «Трапезної ідей».

Для участі в конкурсі потрібно зателефонувати на номер 098 306 10 25 (Олексій) або написати лист на електронну скриньку info@gcc.in.ua з заголовком “Конкурс наливок».

Зголоситися треба до 15:00 7-го червня. Обов’язкова умова участі – надати щонайменше 1 літр наливки для дегустації.

Для переможців в обох номінаціях передбачено грошові призи: по 2500 гривень. Також буде розіграно кілька спеціальних призів від організаторів та членів журі.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024