Майстерклас організовують для тенісистів віком від 6 до 16 років.
Новий формат програми Svitolina Foudation відбудеться 5 квітня у спортивно-розважальному комплексі LEOLAND. Майстерклас організовують для тенісистів віком від 6 до 16 років.
Дітей навчатимуть найкраща тенісистка України Еліна Світоліна і тенісист Сергій Стаховський, нині майстер-сержант Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України.
Окрім занять на корті, імениті спортсмени проведуть із учасниками натхненну розмову.
Таке навчання – це чергова ініціатива в рамках програми Svitolina Foundation, яка спрямована на розвиток тенісу в регіонах України та формування нових українських лідерів.
Еліна Світоліна – найуспішніша спортсменка в історії українського тенісу, колишня третя ракетка світу за рейтингом WTA (Women's Tennis Association). Еліна виграла 17 турнірів WTA в одиночному розряді, включаючи підсумковий турнір WTA Finals 2018 року, і здобула першу в історії України олімпійську медаль з тенісу (бронза) на Олімпійських іграх 2020 у Токіо (2021).
Сергій Стаховський – володар чотирьох титулів АТР в одиночному розряді та трьох титулів ATP у парному розряді. У 2022 році вступив до лав Збройних сил України, сьогодні – майстер-сержант Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України.
Розклад заходу:
10:00 - 13:00 – майстерклас тенісу (журналістів запрошуємо на 12:15);
13:00 - 13:15 – пресбрифінг;
13:30 - 14:30 – Еліна Світоліна і Сергій Стаховський відповідатимуть на запитання та поспілкуються з учасниками;
14:30 - 15:00 – вручення подарунків, фото- та автограф-сесія.
Захід відвідають військові, які проходять реабілітацію в центрі Unbroken. Для всіх учасників участь у майстеркласі безкоштовна.
Акредитуватися на подію можна тут.
Локація: тенісний клуб LEOSPORT (Львів, вул. Мельника, 18). За додатковою інформацією телефонуйте: 068 01 09 025.