У Львові викрили керівника фірми, який незаконно виготовляв і продавав системи вентиляції

вівторок, 6 вересня 2022 р. о 15:03
У Львові викрили керівника фірми, який незаконно виготовляв і продавав системи вентиляції
lv.npu.gov.ua
затримання

Директор підприємства виготовляв і продавав системи вентиляції, розробником яких була інша фірма.

Про це повідомила пресслужба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Правоохоронці викрили у Львові осіб, які організували незаконне виробництво та збут систем вентиляції, не маючи права на використання патенту.

"Директор підприємства, 42-річний львів’янин, не маючи права на використання патенту, який належить іншій юридичній особі, вступив у змову з іншими зловмисниками та організував виготовлення і реалізацію систем вентиляційного устаткування на території Львівської області та за кордоном.

Таким чином було порушено право на використання патенту, а правовласнику було завдано матеріальних збитків на суму близько 2 мільйони гривень" – наголосили у поліції.

Директора фірми разом з спільниками затримали 2 вересня під час чергового незаконного продажу продукції.

Слідчі повідомили директору підприємства про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.177 (Порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію, вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або які завдали матеріальної шкоди у великому розмірі) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.15 – ч.3 ст.177 (Замах на незаконне використання корисної моделі, вчинене службовою особою з використанням службового становища або організованою групою, або якщо вони завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, – позбавлення волі на строк до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Триває досудове розслідування.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024