У Львові викрили наркоторговця: вилучено заборонених речовин на 3 млн грн

понеділок, 30 червня 2025 р. о 15:16

Прокуратура Львівської області повідомила про викриття 26-річного мешканця Львова, який організував схему збуту наркотичних засобів та психотропних речовин.

Чоловіку повідомлено про підозру за ч. 1, 2, 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів і психотропних речовин в особливо великих розмірах), - сказано у повідомленні. 

За даними слідства, у період із березня по травень 2025 року підозрюваний налагодив злочинну схему торгівлі амфетаміном та PVP. Наркотики він отримував через так звані «мегаклади», а замовлення від клієнтів надходили через Telegram-канали. Розфасовані наркотики чоловік збував у вигляді «закладок», повідомляючи координати їхнього розташування, а також відправляв поштою в межах Львівської області.

Під час затримання та обшуків за місцем проживання підозрюваного правоохоронці вилучили майже 300 згортків із забороненими речовинами, понад 450 наркотичних таблеток, 1 кг канабісу, близько 2 кг амфетаміну, 2 кг мефедрону, а також PVP та інші речовини. Крім того, виявлено засоби для фасування, електронні ваги, банківські картки, мобільні телефони та інші докази протиправної діяльності. Орієнтовна вартість вилученого на «чорному» ринку становить близько 3 млн грн.

Суд, за клопотанням прокурора, обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Досудове розслідування триває, проводяться експертизи, а також встановлюються інші особи, причетні до злочинної діяльності. 

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024