У місті відбулися конкурси на керівників трьох закладів культури.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Вчора, 22 червня, у місті провели конкурси на посади керівників Львівського академічного духовного театру "Воскресіння", театрального центру "Слово і голос", Львівської музичної школи №1 ім. А. Кос-Анатольського.
За результатами конкурсного відбору комісія рекомендувала призначити:
– керівником театру "Воскресіння" – режисера та драматурга театру імені Марії Заньковецької Ігоря Білиця;
– директоркою музичної школи №1 ім. А. Кос-Анатольського – Ольгу Хому;
– очільницею художньо-дослідницького та освітнього центру "Слово і голос" – засновницю та попередню художню керівницю цього центру Наталію Половинку.
Зазначимо, загалом на посаду керівника театру "Воскресіння" претендували п'ятеро осіб: режисера та драматург Ігор Білиць; режисер-постановник театру імені Марії Заньковецької Богдан Ревкевич; актор, драматург, режисер-постановник театру імені Марії Заньковецької Орест Огородник; культурна менеджерка, начальниця відділу реклами театру "Воскресіння" Ксенія Федоришина; театральна діячка Софія Оніщенко.
Раніше колектив театру "Воскресіння" оприлюднив відкритий лист, у якому виступив проти кандидатки Софії Оніщенко, оскільки її стратегія суперечила місії театру.
Нагадаємо, міськрада оголосила конкурси на посади директорів Львівського муніципального мистецького центру, Львівського академічного духовного театру "Воскресіння", театрального центру "Слово і голос", Львівської музичної школи №1 ім. А. Кос-Анатольського у травні цього року.