У Львові з серпня змінять схему руху трьох маршруток та запровадять новий маршрут

четвер, 27 липня 2023 р. о 14:38
У Львові з серпня змінять схему руху трьох маршруток та запровадять новий маршрут
львівські маршрутки

У серпні відбудуться зміни у міських маршрутах №17, №39а та №9, а також курсуватиме новий маршрут №84.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

З серпня у Львові відбудуться зміни у схемах руху трьох міських автобусних маршрутів, а також з’явиться один новий маршрут.

Зокрема, новий маршрут №84, а також оновлений №17 забезпечать сполучення з лікарнею святого Пантелеймона, що на вул. Миколайчука, та лікарнею святого Миколая, що на вул. П.Орлика. Маршрут №39а підсилить роботу автобусів №39, а маршрут №9 курсуватиме до с. Муроване.

"У серпні плануємо низку змін у кількох міських маршрутах, щоб забезпечити якісне сполучення як мешканців Львова, так і мешканців приєднаних громад з центром міста і медичними установами.

Зараз готуємо рішення виконавчого комітету по маршруту № 84 – це, фактично, колишній приміський маршрут №184а, який сполучатиме смт Рудно з вул. Щурата. Що важливо – він курсуватиме попри лікарню святого Пантелеймона, що на вул. Миколайчука, та лікарню святого Миколая, що на вул. П.Орлика. Договір з перевізником "Успіх БМ" маємо укласти з 1 серпня.

Також у серпні до цих двох лікарень курсуватиме і маршрут №17. За цією схемою він почне їздити одночасно з маршрутом №84, бо його теж обслуговує перевізник "Успіх БМ" – наголосив заступник начальника управління транспорту Львівської міської ради Олег Партика.

За його словами, у серпні розпочне курсувати маршрут №39а. Він підсилить роботу маршруту №39, і забезпечить сполучення вул. Богданівської з центром міста (пл. Митна). Зараз паспорт схеми маршруту є на погодженні в поліції.

"Також з серпня маршрут №9 курсуватиме до с. Муроване. Зараз він має кінцеву зупинку біля Галицького перехрестя. Відтак мешканці Мурованого матимуть якісне сполучення з центром міста та автовокзалом на вул. Стрийській" – додав Олег Партика.

Додамо, станом на сьогодні у Львові працює 46 автобусних маршрутів, 10 – тролейбусних та 8 – трамвайних.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024