У Львові зацікавились розвитком парку Знесіння

середа, 24 червня 2026 р. о 14:40

У міськраді створили робочу групу, яка має напрацювати пропозиції щодо розвитку парку "Знесіння".

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового від 17 червня 2026 року.

Андрій Садовий підписав розпорядження про утворення робочої групи для напрацювання концепції розвитку території міського парку "Знесіння".

"З метою напрацювання концепції розвитку території регіонального ландшафтного парку "Знесіння" утворити робочу групу" – йдеться у розпорядженні.

Керівником робочої групи Садовий призначив свого заступника з містобудування Любомира Зубача, а його заступником – директора Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького Михайла Закопця.

До складу робочої групи також увійшли: директор департаменту природних ресурсів та будівництва міськради Тарас Кубай, директор офісу спорту Антон Нікулін, начальник управління архітектури Роман Крушельницький та депутат міськради, голова постійної комісії екології Володимир Лучишин.

Робоча група має до 2 липня напрацювати концепцію розвитку парку.

Додамо, на початку червня у парку "Знесіння" облаштували новий спортмайданчик для ветеранів.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2026