У Львові збільшили видатки багатодітним сім'ям

четвер, 25 квітня 2019 р. о 16:00

Матеріальну допомогу багатодітним сім'ям збільшать за рахунок зменшення видатків на надання допомоги при народженні дитини.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 25 квітня, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу "Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік". "За" – проголосували 51 депутат.

"Враховуючи позитивну динаміку надходження коштів до спеціального фонду міського бюджету Львова за січень-квітень 2019 року від пайової участі у розвитку інфраструктури Львова, пропонується збільшити план надходжень до спеціального фонду на суму 19 мільйонів гривень" – пояснила в.о. заступника директора департаменту фінансової політики Львівської міськради Ліліана Римар.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №250 "Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям" від 13 березня 2019 року та для забезпечення фінансування таких виплат пропонується збільшити видатки на надання допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях на суму 27 000,3 тисячі гривень, за рахунок зменшення видатків на надання допомоги при народженні дитини.

Мітки: допомога при народженні дитини, багатодітні сім'ї, сесія міської ради, новини львова, бюджет Львова 2019

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024