У Львові змагатимуться українські та іноземні стронгмени

четвер, 18 липня 2013 р. о 10:11

20 липня на Двірцевій площі (паркінг біля Львівського залізничного вокзалу) з 12.00 до 16.00 год. відбудеться міжнародна товариська матчева зустріч команд богатирів під загальною назвою «Меморіал Георгія Кірпи».

Цьогоріч, щоб взяти участь в турнірі, до нашого міста завітають команди з Німеччини, Словаччини, Польщі та Чехії для того, аби позмагатись із українською командою богатирів, інформує прес-служба Львівської міськради.

Міжнародний меморіал проводить Федерація Найсильніших атлетів України і Перетягування канату (ФНАУПК) за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Довідка

17.01.2005 року рішенням ФНАУПК №131 почесним президентом ФНАУПК безстроково обраний Георгій Миколайович Кірпа. Саме завдяки Георгію Миколайовичу був даний потужний поштовх успіхам федерації, члени якої, українські богатирі, на даний час завоювали 22 титули чемпіонів світу (з них 4 рази завойовували титул «Найсильніша нація планети»).

Саме 20 липня 1946 року в с. Клубівка, Ізяславського району, Хмельницької області народився Георгій Миколайович Кірпа.

Мітки: змагання, спорт

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024