У Львові змінили організацію руху на перетині вулиць Стуса – Липова Алея

пʼятниця, 17 травня 2024 р. о 15:36

Одну з двох смуг вул. Стуса у напрямі до центру відвели для автівок, які повертають на вул. Липова Алея чи виїжджають з неї.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Від завтра, 18 травня, за рішенням міської комісії з безпеки дорожнього руху, на перетині вулиць Стуса – Липова Алея діятиме нова схема організації дорожнього руху.

Зокрема, одну з двох смуг вул. Стуса у напрямі до центру міста відвели для автівок, які повертають на вул. Липова Алея чи виїжджають з неї.

У Сихівській районній адміністрації зазначили, що така організація дорожнього руху має значно зменшити кількість ДТП на цій локації, а також забезпечити кращу видимість для тих водіїв, які виїжджають з вул. Липова Алея.

"На цьому перехресті стається велика кількість ДТП. В основному це зіткнення автомобілів, що виїжджають з вул.Липова Алея на вул. Стуса. Зараз на цьому напрямі є інтенсивний трафік. І така зміна організації дорожнього руху має покращити роз’їзд машин та якісно зменшити кількість ДТП" – йдеться у повідомленні.

Наразі тут вже встановили відповідні дорожні знаки, а цієї ночі нанесуть й необхідну дорожню розмітку.

Додамо, у листопаді 2023 року на вул. Волоській ліквідували смугу для руху громадського транспорту, а з квітня цього року вулиця Кубійовича і невелика ділянка вулиці Кубанської стали односторонніми.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024