У Львові змінили схему курсування маршрутки №45

пʼятниця, 17 травня 2024 р. о 12:48

Нові зміни запрацюють не раніше, ніж через місяць.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Сьогодні, 17 травня, виконавчий комітет Львівської міськради погодив зміну маршруту руху міських автобусів №45, яка наразі курсує від площі Галицької до ТРЦ "Вікторія Ґарденс".

Зокрема, замість вулиць Франка – Вітовського, автобуси поїдуть по вулиці Дорошенка в обох напрямах.

У міськраді наголосили, що таке рішення дозволить зменшити інтервали руху та дублювання маршруту трамваїв №3. Також буде змінена одна з кінцевих зупинок – зупинку від ТРЦ "Вікторія Ґарденс" перенесуть на вул.Симоненка.

"Організація дорожнього руху біля ТРЦ "Вікторія Ґарденс" не дозволяє залишити там цю зупинку. Тому встановлюємо її на вул. Симоненка. І з вул. Симоненка автобуси будуть виїжджати на вул. Наукову, на кільце, забираючи мешканців прилеглих будинків та загалом мікрорайону" – зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради Олег Забарило.

За його словами, за новою схемою автобуси будуть курсувати орієнтовно через місяць.

Нова схема руху автобусів № 45: вул. Наукова (зупинка "Симоненка") – вул. Княгині Ольги – вул. Академіка А. Сахарова – вул. М. Коперника – вул. П. Дорошенка – просп. Свободи – пл. А. Міцкевича – пл. Галицька – пл. Соборна – вул. І. Франка – пл. Соборна – пл. Галицька – пл. А. Міцкевича – просп. Свободи – вул. П. Дорошенка – вул. М. Коперника – вул. С. Бандери – вул. М. Вербицького – вул. М. Коперника – вул. Академіка А. Сахарова – вул. Княгині Ольги – вул. Наукова (зупинка "Симоненка").

Нагадаємо, маршрут №45 у Львові відновили минулого понеділка, 13 травня. Він припинив роботу та не працював повноцінно з початку пандемії Covid-19.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024