Роботи триватимутьсьогодні з 20:00 год й до 6:00 год 13 лютого.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Сьогодні, 12 лютого, з 20:00 год, на вул. Пекарській і вул. Чернігівській розпочнуть вивозити накопичений сніг з тротуарів і прибордюрної частини.
Роботи триватимуть до 6:00 год 13 лютого.
Оскільки ці вулиці є односторонніми і буде працювати велика техніка, то їх окремі ділянки перекриють для руху приватного транспорту. Натомість громадський транспорт тут не курсує.
"Вивозити накопичений сніг з вул. Пекарської і вул. Чернігівської вирішили у нічний час, щоб мінімізувати незручності для водіїв приватного транспорту. Обидві вулиці є односторонніми, тому на час роботи великої техніки, яка буде чистити ці вулиці і забиратиме з них сніг, проїзд для приватного транспорту буде перекритий.
Тож сьогодні орієнтовно з 20:00 і до 6:00 завтрашнього ранку проїзд буде перекрито на вул. Пекарській – від вул. Тершаковців до вул. Мечникова, та на вул. Чернігівській – від вул. Руфа до вул. Пекарської. Об’їхати перекриття можна по вул. Патріарха Димитрія Яреми і вул. Личаківській" – наголосили у Личаківській районній адміністрації.
Адміністрація просить водіїв не паркувати автомобілі на вказаних ділянках, щоб спецтехніка могла якісно очистити територію.