Дітей у стані середнього ступеня важкості госпіталізували до лікарні.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.
Сьогодні, 29 січня, близько 00:30 год у квартирі багатоквартирного житлового будинку на вул. Роксоляни, 26 у Львові отруїлися чадним газом двоє дітей: хлопчик і дівчинка 2023 року народження.
Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізували в Міську дитячу клінічну лікарню.
Працівники АТ "Львівгаз" припинили подачу газу до квартири для визначення причини отруєння. Обставини події встановлюються.
Зазначимо, з початку цього року в місті зафіксували 16 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 27 людей, з них 11 дітей. Ніхто не загинув.
Медики нагадують, що виявити чадний газ в помешканні без спеціальних датчиків людина не може. Без запаху, без смаку, без кольору, він навіть при вдиху не подразнює горло. Просто в якийсь момент постраждалому стає погано: виникає слабкість, підвищене серцебиття, запаморочення, втрата свідомості.
Найбільш ефективним способом захисту від небезпечного впливу чадного газу є встановлення відповідних датчиків, які сповіщають про загрозу отруєння.