У Львові розробили проєкт ухвали про ліквідацію Студентської поліклініки

вівторок, 11 червня 2024 р. о 13:23

"Студентську поліклініку" планують ліквідувати, приєднавши до ТМО №2.

Про це йдеться у проєкті ухвали, що опублікована на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 10 червня 2024 року.

На сайті Львівської міськради оприлюднили проєкт ухвали про реорганізацію комунального некомерційного підприємства "Студентська поліклініка м. Львова".

Згідно з документом, "Студентську поліклініку м. Львова", що на вул. Бой–Желенського, 14 планують приєднати до КНП "ЛТМО "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги" (ТМО №2).

"Припинити КНП "Студентська поліклініка м. Львова" шляхом приєднання до КНП "Львівське територіальне медичне об’єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги". Утворити комісію з припинення КНП "Студентська поліклініка м. Львова" шляхом приєднання до КНП "Львівське територіальне медичне об’єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги" та затвердити її персональний склад" – йдеться в проєкті ухвали.

Як заявляла раніше керівниця управління охорони здоров'я міськради Марта Матюшко, у поліклініки немає коштів на виплати заробітних плат лікарям й вони зараз перебувають у відпустках власним коштом, однак частина з них працює за сумісництвом у ТМО №2. Через це поліклініку вирішили приєднати до ТМО №2.

Усе майно "Студентської поліклініки переходить у власність ТМО №2, а комісію з припинення цієї лікарні очолить в. о. гендиректора КПН "Студентська поліклініка м. Львова" Андрій Комар.

Зазначимо, у березні цього року ТМО №2 отримало пологові відділення та поліклініку у межах реорганізації третього ТМО. Це пов’язано з тим, що через низку причин, воно стало фінансово неспроможним та не мало перспектив для розвитку. Третє медоб'єднання діяло у Львові з січня 2022 року.

Мітки: ухвали міськради, ухвала, медичні заклади львова, новини львова, поліклініка, територіальні медичні об'єднання у Львові

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024