У міськраді вирішили на 120 мільйонів зменшити статутний капітал Львівсвітла

понеділок, 2 червня 2025 р. о 14:45
У міськраді вирішили на 120 мільйонів зменшити статутний капітал Львівсвітла
ЛКП "Львівсвітло"

У міськраді напрацювали проєкт ухвали про зменшення статутного капіталу ЛКП "Львівсвітло" до 495 мільйонів гривень.

Про це йдеться у проєкті ухвали, опублікованій на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 26 травня цього року.

На сайті Львівської міськради підготували та оприлюднили проєкт ухвали про зменшення розміру статутного капіталу ЛКП "Львівсвітло".

Зокрема, для забезпечення ефективної роботи підприємства цьогоріч розмір його статутного капіталу визначили у 495 млн грн, зменшивши на 124 млн грн.

"Зменшити розмір статутного капіталу ЛКП "Львівсвітло" на 124 062 976,85 грн та визначити його у розмірі 495 311 355,15 грн" – йдеться у документі.

У пояснювальній записці до проєкту ухвали вказано, що зменшення статутного капіталу цього підприємства зумовлене приведенням його розміру до належності.

Зазначимо, у грудні 2024 року у міськраді напрацювали проєкт ухвали про збільшення статутного капіталу ЛКП "Львівсвітло" до 569 млн грн.

Нагадаємо, у лютому цього року депутати Львівської міськради затвердили персональний склад наглядової ради ЛКП "Львівсвітло" та розмір їхньої винагороди.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024