У Новояворівську офіційно запустили нову сортувальну лінію

середа, 12 червня 2024 р. о 14:52
У Новояворівську офіційно запустили нову сортувальну лінію
loda.gov.ua
сміттєсортувальна лінія

Її продуктивність становить 50 тисяч тонн на рік.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Вчора, 11 червня, у Новояворівську запустили ще одну лінію сортування відходів МСЛ 1-50, яку закупили за кошти резервного фонду Державного бюджету України.

Продуктивність сортувальної лінії становить 50 тис. тонн/рік.

"Львівська ОВА спільно з органами місцевого самоврядування впроваджує заходи спрямовані на розв'язання проблем сфери управління відходами. Зокрема: підвищення якості надання послуг з централізованого збору та вивезення ТПВ, збільшення частки роздільного збору, для екологічно безпечної та економічно ефективної комплексної системи управління відходами в Львівській області, яка базуватиметься на європейських підходах управління" - зявив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА Богдан Кейван.

Зазначимо, станом на сьогодні у Львівській області працює 5 ліній для сортування відходів, які змонтовані на полігонах ТПВ Самбора, Червонограда, Золочева і 2 лінії розміщені у Стрию.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року стало відомо, що в Новояворівську планують запустити лінію сортування відходів, продуктивність якої становитиме 50 тисяч тонн/рік.

Також у вересні 2023 року поруч з полігоном твердих побутових відходів у Стрию запрацювала нова сміттєсортувальна лінія, яку обласна адміністрація безоплатно передала в комунальну власність громади.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024