У Радехівському районі почали виготовляти тканину для матраців

пʼятниця, 7 квітня 2017 р. о 16:01

У селі Яструбичі запрацював єдиний в Україні цех з пошиття матрацної жакардової тканини з повним циклом виробництва. 

Вчора відбулось урочисте відриття цеху за участю голови ЛОДА Олега Синютки та заступника міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайла Тітарчука.

Цех відкрито у колишньому зерносховищі площа якого 2182,1 м². У березні цього року будівлю відремонтували і обладнали для ткацького виробництва. Зараз тут працює тридцять одна особа. У планах керівників – працевлаштування ще близько тридцяти осіб, збільшення виробничих потужностей і будівництво ще одного цеху. Розмір заробітної плати – 3400-5900 гривень у місяць.

ТзОВ "Сентіо" засноване у 2009 році у Радехівському районі. Це підприємство зі 100% українськими інвестиціями. Як розповів співзасновник підприємства Андрій Порицький, ринок збуту продукції на 95% є в Україні, зокрема підприємства з виробництва меблів. Також "Сентіо" постачає тканину для компанії "ІКЕА".

Виробнича потужність підприємства становить близько 1500000 метрів тасьми та близько 100000 метрів тканини в місяць.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024