У районі Під Голоском зведуть нову 4-поверхову будівлю для львівської поліції

четвер, 13 червня 2024 р. о 15:13
У районі Під Голоском зведуть нову 4-поверхову будівлю для львівської поліції
city-adm.lviv.ua
Візуалізація забудови

У будівлі знаходитиметься районне відділення поліції Львова.

Про це повідомляє департамент містобудування Львівської міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці.

У вівторок, 11 червня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради представили містобудівні умови та обмеження, згідно з якими у мікрорайоні Під Голоском збудують нову будівлю, де знаходитиметься районне відділення поліції. 

Зокрема, будівлю зведуть на вул. Під Голоско, навпроти будинку № 19, вона матиме від 1 до 4 поверхів та займатиме площу у 1790 м².

Крім цього, навколо будівлі облаштують громадський простір.

"У мікрорайоні Під Голоском, окрім школи, дитсадка та амбулаторії, збудують поліцейське відділення. Окрім адмінприміщень, тут також буде парковка, спортзал та кухня. У підземному поверсі облаштують укриття" – наголосили у департаменті архітектури міськради.

Нагадаємо, 4 серпня 2023 року виконком Львівської міськради дозволив збудувати у районі Під Голоском новий 9-поверховий житловий квартал з підземним паркінгом. Хоча ще у 2020 році він заборонив будувати нові житлові будинки у цьому мікрорайоні, поки не розв'яжуть проблему з траспортною інфраструктурою та зведенням шкіл і дитячих садочків.

Крім цього, у вересні 2023 року депутати вдруге не підтримали заборону забудови у мікрорайоні Під Голоском.

Додамо, у детальному плані "Під Голоском", який затвердили ще у 2013 році, у цьому мікрорайоні було заплановано будівництво 3 шкіл, 7 дитячих садочків, парк, сквер, стадіон, спорткомплекс та поліклініку, однак станом на 2020 рік жодних інфраструктурних об'єктів тут не збудували, лише житлові квартали.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024