Мешканець Київщини перебуває у лікарні в стані середнього ступеня важкості.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.
Вчора, 23 червня, близько 20:05 год у реанімаційне відділення КНП "Сколівська центральна лікарня" доставили 22-річного мешканця села Горенка Київської області, якого у Сколе в палець вкусила змія.
Станом на зараз він перебуває у лікарні у стані середнього ступеня важкості.
Обставини події встановлюються.
Мешканців Львівської області застерігають бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.