У Сколе чоловік потрапив до лікарні через укус змії

середа, 24 червня 2026 р. о 12:10
У Сколе чоловік потрапив до лікарні через укус змії
швидка допомога

Мешканець Київщини перебуває у лікарні в стані середнього ступеня важкості.

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 23 червня, близько 20:05 год у реанімаційне відділення КНП "Сколівська центральна лікарня" доставили 22-річного мешканця села Горенка Київської області, якого у  Сколе в палець вкусила змія.

Станом на зараз він перебуває у лікарні у стані середнього ступеня важкості.

Обставини події встановлюються.

Мешканців Львівської області застерігають бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2026