У Винниках дитина потрапила до лікарні через отруєння чадним газом

понеділок, 1 грудня 2025 р. о 13:41
У Винниках дитина потрапила до лікарні через отруєння чадним газом
швидка допомога

12-річна дитина перебуває у львівській лікарні в стані середнього ступеня важкості.

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 1 грудня, близько 01:17 год у квартирі багатоквартирного житлового будинку на вул. Івасюка, 42 б в місті Винники отруїлися чадним газом двоє дорослих та дитина віком 12 років.

Дорослим надано медичну допомогу на місці події, а дитину у стані середнього ступеня важкості госпіталізували в лікарню Св. Миколая Львова.

Обставини події встановлюють.

Нагадаємо, з початку цього року в області від отруєння чадним газом постраждали 163 осіб.

Медики нагадують, що виявити чадний газ в помешканні без спеціальних датчиків людина не може. Без запаху, без смаку, без кольору, він навіть при вдиху не подразнює горло. Просто в якийсь момент постраждалому стає погано: виникає слабкість, підвищене серцебиття, запаморочення, втрата свідомості.

Найбільш ефективним способом захисту від небезпечного впливу чадного газу є встановлення відповідних датчиків, які сповіщають про загрозу отруєння.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024