У Винниках облаштують новий світлофор

пʼятниця, 31 жовтня 2025 р. о 15:42
У Винниках облаштують новий світлофор
світлофор

Світлофор встановлять на перехресті вулиць Галицька – Шевченка – Івасюка.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Сьогодні, 31 жовтня, виконавчий комітет Львівської міськради погодив будівництво нового світлофорного об'єкта на перехресті вулиць Галицька – Шевченка – Івасюка у Винниках.

Функції замовника на проєктування та будівництво світлофорів отримало ЛКП "Львівавтодор". 

"Перехрестя вулиць Галицька – Івасюка є місцем концентрації дорожньо-транспортних пригод, зокрема за участю пішоходів. Для зменшення ризику виникнення ДТП доцільним є встановлення світлофорного регулювання.

У зв’язку з незначною відстанню між перетинами вулиць Галицька – Івасюка та Галицька – Шевченка, пропонується передбачити регульований проїзд обох ділянок у складі єдиного світлофорного об’єкта. Такий підхід дозволить узгодити роботу та впорядкувати потоки транспорту, покращити пропускну здатність транспортного вузла, а також створити безпечні умови для переходу пішоходів" – пояснили у комунальному підприємстві.

Як додав директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури міськради Олег Забарило, раніше рішення щодо облаштування світлофорів у Винниках підтримала міська комісія з безпеки дорожнього руху. 

Нагадаємо, ЛКП "Львівавтодор" обслуговує 173 світлофорні об’єкти, що нараховують понад 2 тисячі світлофорів. Майже всі з них обладнані резервним живленням.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024