Наразі дитина перебуває у лікарні в стані середньої важкості.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.
Вчора, 25 вересня, близько 18:45 год у квартирі на першому поверсі 5-поверхового житлового будинку на вул. С. Бандери, 13 у Золочеві отруїлась чадним газом дворічна дитина.
Дитину у стані середнього ступеня важкості госпіталізували у Золочівську центральну районну лікарню, а подачу газу до квартири тимчасово припинили.
Квартира обладнана ПГ-5 та двоконтурним газовим котлом. Обставини події встановлюються.
Медики нагадують, що виявити чадний газ в помешканні без спеціальних датчиків людина не може. Без запаху, без смаку, без кольору, він навіть при вдиху не подразнює горло. Просто в якийсь момент постраждалому стає погано: виникає слабкість, підвищене серцебиття, запаморочення, втрата свідомості.
Найбільш ефективним способом захисту від небезпечного впливу чадного газу є встановлення відповідних датчиків, які сповіщають про загрозу отруєння.