Укренерго відмовилось проводити вимірювання споживання у липні

понеділок, 8 липня 2024 р. о 17:56

18 липня на Львівщині вимикатимуть споживачам електроенергію, як це відбувається в інші дні.

З 9 по 24 липня НЕК «Укренерго» не проводитиме вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області, отож 18 липня на Львівщині також вимикатимуть споживачам електроенергію, як це є в інші дні.  

Про це повідомила пресслужба компанії. 

Причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку.

"У відповідь на численні звернення обленерго, «Укренерго» скасовує проведення вимірів у вказаний період. В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні", - йдеться у повідомленні. 

Нагадуємо, Укренерго планувало за певним графіком скасувати обмеження для кожної області у конкретний день протягом цих двох тижнів.

Режимні виміри в літній період будуть проведені пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря. Проведення вимірів необхідне для чого, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами. 

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024