Університет транскордонного співробітництва створять у Львові

неділю, 7 вересня 2014 р. о 14:54
Університет транскордонного співробітництва створять у Львові
українсько-польська співпраця

Проект “Українсько-польський університет транскордонного співробітництва” започатковано в рамках українсько-польського «Фестивалю партнерства», що видбувається цими вихідними у Львові.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Форма роботи університету – конференції, семінари, вишколи, виставки тощо.

Завдання – передача досвіду влади, громадських, наукових, релігійних та інших інституцій Польщі у різних сферах.

Пріоритетні напрямки – це економіка та енергоефективність, культура і туризм, освіта і наука, екологія та рекреація, охорона здоров’я та соціальний захист, збереження історико-архітектурної спадщини. Окрім того, питання адміністративно-територіальної реформи, системи управління та розвитку міст і територій, галузевого розвитку, роботи з інституціями ЄС, співпраці органів влади і громадського сектору тощо.

Українсько–польський «Фестиваль партнерства» цього року відбувається вже втретє. Його ідея належить Генеральному консулу Республіки Польща у Львові Ярославу Дрозду. Окрім консульства, співорганізаторами фесту є Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024